Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Doek in gemengde techniek;gesigneerd PIET MIDDELHOEK '96
Verkregen uit nalatenschap. Door huidige eigenaar laten inlijsten en voorzien van ontspiegeld glas. Voorzien van echtheidskenmerken aan de achterzijde in het handschrift van de schilder. Afmetingen incl lijst 75 x 85 cm.
Hierbij afbeelding van het doek en van de schilder.
Verzenden binnen NL mogelijk € 25 middels PostNL
Heure de début | 19-2-2016 à 11:21 |
Heure de fin | 4-3-2016 à 11:21 |