Alain Berck Vitz - Carborundum, Guerrier - Encadré
Eduard Klell - Huile sur panneau : Revuegirl avec verre sekt
Norbert Cames - Technique mixte, Sans titre
Année | 1943 |
Technique | Varia |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie reproductie van dit beroemde werk van Piet Mondriaan. In uitstekende conditie. De volledige tekst onderaan het blad luidt: “Piet Mondrian, Place da la Concorde, 1938-1943, Oil on canvas, 94cm x 95cm. Dallas Museum of Art, Foundation for the arts collection, Gift of the James H. and Lillian Clark Foundation. Copyright ABC / Mondrian Estate / Holtzman Trust. Licensed by International Licensing Partners BV”.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 46cm x 46cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
État | État neuf | ||
Heure de début | 14-9-2018 à 15:33 |
Heure de fin | 24-9-2018 à 20:08 |