Eric-Jan Kremer - Ferrari avec Michael Schumacher 1997
Peter Doig - Sans titre (Canoë)
Orrefors - Design Suède, Présentoir à gâteaux, Intermezzo Bleu
P A SCHIPPERUS
TRAM TE DEN HAAG OMSTREEKS 1920
INKT EN AQUAREL IN DE MAAT 18 X 22 CM
gesigneerd onder PA SCHIPPERUS
in orginele lijst met glas 26 x 32 cm - is nooit uit de lijst geweest
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND
Heure de début | 13-11-2013 à 16:22 |
Heure de fin | 20-11-2013 à 16:22 |