Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Complete set van 6 gesigneerde litho's met collage (verlijmde kleurvlakken) op geschept papier uit 2003. In totaal zijn slechts 30 van deze sets gemaakt, een heel kleine oplage dus!
Genummerd: elk 24/30 en met potlood gesigneerd
Beeldmaat: elk 24 x 32,5 cm
Conditie: als nieuw
Deze bijzondere serie is ook opgenomen in de kunstcollectie van ziekenhuis Rijnstate (Arnhem)
Piet Tuytel (Alblasserdam, 1956) houdt van het vlakke polderlandschap, waarvan de leegte tastbaar wordt door een enkele boerderij of mast. Welbeschouwd is Tuytel een beeldhouwer die met zijn beelden installaties maakt waarbij de ruimte zelf onderdeel uitmaakt van het werk. Overigens net als in zijn litho's, waar het wit van het papier betekenis verleent aan de vlakken en lijnen. Deze zijn doeltreffend en heel nauwkeurig geplaatst, maar daarnaast toch ook weer met een gevoelige hand getekend.
Werk van Tuytel bevindt zich o.m. in het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Teylers Museum in Haarlem, het Rijksmuseum Twente in Enschede, het Centraal Museum in Utrecht en het Frans Hals Museum.
Ook is zijn werk vertegenwoordigd in vele institutionele en particuliere collecties.
Heure de début | 22-3-2016 à 10:17 |
Heure de fin | 29-3-2016 à 11:17 |