Hans Rudolf Giger - "Snake Landscape" 1984-2008 - coopération avec
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1929 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 43 x 31 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Inkt/aquarel tekening van Piet van der Hem. Titel: het erfpachtstelsel in den Haagschen raad. Jaar: 1929. De tekening is rechtsonder gesigneerd en op board geplakt. Afmetingen tekening: H43 x b31 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 2-4-2019 à 12:22 |
Heure de fin | 14-4-2019 à 20:37 |