Hans-Joachim Spesshardt - Lot de 4 lithographies dont 3 signées - 1967
Zaidong Zheng - Trois sérigraphies signées à la main : Mère avec enfant, Cirque I, II
Leonore Adler - Francfort la nuit
Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
Olieverf op paneel van Piet van Stuivenberg. Titel: portret van een man. Afmetingen incl. lijst: H39,5 x b33 cm. Afmetingen werk: H29,5 x b23,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.
Conditie: werk is in goede staat. Paneel is iets kromgetrokken aan de onderzijde.
ZZRD
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2018 à 23:34 |
Heure de fin | 25-5-2018 à 19:34 |