Chaque lundi, une Vente spéciale
Prachtig, karakteristiek werk van de invloedrijke Limburgse kunstenaar Piet Vos.
Medium: Acrylverf op papier
Ametingen: 70cm x 50cm
Gesigneerd: Ja, l.o. met potlood gesigneerd
Conditie: Werk is in prima conditie
Piet Vos geniet vooral regionale bekendheid en heeft zijn sporen niet alleen nagelaten met zijn eigen werk, maar ook door de invloed die hij heeft uitgeoefend op een volgende generatie vakgenoten, waaraan hij tussen 1980 en 1990 les gaf aan de Stadsacademie voor Toegepaste Kunsten in Maastricht.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Dordrecht, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Dordrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-4-2017 à 22:55 |
Heure de fin | 15-4-2017 à 22:55 |