Emile Galle - Emile Gallé vaas
Hans-Joachim Spesshardt - Lot de 4 lithographies dont 3 signées - 1967
Zaidong Zheng - Trois sérigraphies signées à la main : Mère avec enfant, Cirque I, II
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie en zeldzame zeefdruk van de hand van Pieter Alewijns. Papierformaat is 22x20cm.
In 1996 uitgegeven ter ere van het 25-jarig bestaan van de Nederlandse Brandwonden Stichting. Voor deze gelegenheid hebben 25 kunstenaars hun interpretatie van een vogel vereeuwigd in een kunstwerk.
De zeefdruk is gedrukt door Peter Wilms op 250 grams Arches Velin papier. De oplage is zeer beperkt. Het gaat in totaal om 25 genummerde edities, 20 épreuve d'artists en 10 hors commerce exemplaren.
Deze zeefdruk is extreem zeldzaam, 'genummerd' A/Z. Het betreft de kunstenaarseditie. Alle kunstenaars hebben een complete box van 25 zeefdrukken ontvangen. Deze zeefdruk is eigendom geweest van Shunyam.
Heure de début | 24-8-2016 à 19:23 |
Heure de fin | 4-9-2016 à 13:23 |