Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie zeefdruk van dit in Figuratieve stijl gemaakte werk op handgeschept papier handgesigneerd door de druk heen op de zo karakteristieke manier van Pim Smit.
Deze is 1 van de weinige die voorzien is van Romeinse cijfers
zie ook mijn andere aanbieding van Pim Smit ZoZo in de ZooZoo
Afmeting 800 x 970 mm. wordt aangetekend verstuurd in koker kosten 15.00 euro, ophalen in Amsterdam heeft de voorkeur.
Verder is deze druk nooit ingelijst geweest,
Heure de début | 11-1-2016 à 12:22 |
Heure de fin | 18-1-2016 à 20:22 |