Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 26 x 46 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk is in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten, want is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passepartout. Goed ingelijst met nieuw passepartout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 13-12-2018 à 9:59 |
Heure de fin | 23-12-2018 à 20:02 |