Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935)
Antonio Segui - "Vêtements" - sérigraphie couleur
Werner Berges - Sérigraphie couleur FILLE de 1980
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 21.5 x 11.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Het werk kan in een envelop, tussen karton, verzonden worden voor 5,50 euro binnen Nederland en 9,50 naar België.
Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Er zitten wat lijmresten bovenaan van een vorige inlijsting. | |||||||||||
Heure de début | 1-6-2021 à 21:44 |
Heure de fin | 10-6-2021 à 21:29 |