Karl Ludwig Mordstein - Nature morte
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 10 x 13 cm (h x l) |
incl. cadre | 22 x 28 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Poppe Damave (1921 – 1988) - 'Mikonos'
ingelijste ets, met passe-partout en achter glas
afmetingen: afdruk 10 x 13 cm., met lijst 22 x 28 cm.
met potlood gesigneerd en getiteld
in goede conditie, geen beschadigingen of restauraties (enige verkleuring aan de randen van de afdruk)
met originele (oude) passe-partout en lijst
verzending met Track & Trace
het item kan ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).