David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 9.5 x 16 cm (h x l) |
Passe-partout | 40 x 30 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Poppe Damave. Titel: Zweden. Afmetingen incl. passe-partout: H40 x b30 cm. Afmetingen voorstelling: H9,5 x b16 cm. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar, gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In goede staat | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 5-4-2020 à 0:19 |
Heure de fin | 10-4-2020 à 20:42 |