Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets van Poppe Damave getiteld Spaarnekerk Haarlem in de plaat. R.o gesigneerd in potlood. Afm. blad 31,5x47,7, beeld 22,5x35,5 cm.
In uitstekende staat, alleen in de marge aan de bovenkant van het blad wat papierverlies door een eerdere inlijsting.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-11-2017 à 17:34 |
Heure de fin | 8-12-2017 à 20:39 |