Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenets van Poppe Damave. Titel De tuin van de dichter. Afmetingen incl. passe-partout: H40 x b30 cm. Afmetingen voorstelling: H9 x b8 cm. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar, gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-2-2017 à 21:39 |
Heure de fin | 19-2-2017 à 21:39 |