Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET DE PRINTEMPS Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Deze Vissersbootjes van Poppe Damave passen heel goed in een huis met een mooi modern en klassiek gecombineerde inrichting. Het ademt sfeer en rust uit. Passend bij elke jaargetijde. Het is een aquarel en heeft de afmetingen 26cm x 24cm
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-2-2017 à 13:02 |
Heure de fin | 21-2-2017 à 13:02 |