Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 40 x 55 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 45 |
Karakteristiek werk van Rein Dool. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘98) en genummerd (17/45). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 55cm x 40cm (blad), 50cm x 30cm (beeld)
Heure de début | 23-3-2020 à 16:26 |
Heure de fin | 4-4-2020 à 22:23 |