Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Titel: Voor Lena
Techniek: potlood tekening op geschept papier
Afmeting beeld: 38 x 50 cm., blad 53 x 79 cm.
Jaar: onbekend
Gesigneerd met potlood
Een passende lijst kan in overleg door Druktoets lijstenmakerij worden geleverd.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Heure de début | 7-3-2016 à 20:16 |
Heure de fin | 13-3-2016 à 20:16 |