Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2000 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 25 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Prachtig werk van Reinder Homan, voorstellende een bosrand bij een terp. Een zeer latente vorm van Asperger (slechts een vermoeden) in combinatie met mijn Bellingcat-achtige ambities hebben mij met behulp van Google (Earth) naar Hogebeintum in Friesland geleid.
Ets op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’00) en genummerd (34/100). In zeer goede conditie, wel een nauwelijks waarneembare verkleuring binnen een vorig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 41cm x 25cm (blad), 30cm x 15cm (beeld)
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 15-10-2018 à 0:20 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 20:10 |