Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie, losbladige ets door Reinder Homan.
Voorstelling van een jonge eik.
Losbladig, zichtmaat 27x32, bladmaat 41x48
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'R.Homan' en '86', genummerd r.o. '32/51'
Op achterzijde atelierstempel en etsnummer 'RH 0317'
Heure de début | 25-2-2015 à 21:25 |
Heure de fin | 4-3-2015 à 21:25 |