Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets door Reinder Homan
Voorstelling van twee knotwilgen in een landschap
Losbladig, beeldmaat 13x20, bladmaat 21x27
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'R.A.Homan '92'
Genummerd r.o. 25/50
Heure de début | 7-9-2016 à 15:29 |
Heure de fin | 17-9-2016 à 11:29 |