Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Lijnets op geschept papier, voorstellende de IJsselbrug bij Zwolle, doorheen de oeverbegroeiing gezien.
Jaartal: 1992
Oplagenummer: 21/60
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd en gedateerd met potlood: E.R.Homan '92
Beeldmaat 25,5 x 29,5 cm. De ets is gevat in een nette passe-partout, afmetingen 50 x 60 cm.
Conditie: In zeer goede staat.
Heure de début | 3-6-2016 à 21:51 |
Heure de fin | 16-6-2016 à 21:51 |