Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Bijzondere ets door Reinder Homan.
Voorstelling van een uil in een vogelrijk landschap.
Losbladig, beeldmaat 10x20, bladmaat 20x27,5
Gesigneerd l.o. in potlood 'E.R.Homan'
Heure de début | 11-6-2016 à 14:30 |
Heure de fin | 21-6-2016 à 16:30 |