Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door Reinder Homan.
Voorstelling van een winterlandschap.
Gelijst, zichtmaat 13x16,5, lijstmaat 31,5x33
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'E.R.Homan' en '80'
Genummerd l.o. '31/50'
Heure de début | 11-12-2014 à 21:28 |
Heure de fin | 18-12-2014 à 21:28 |