Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Piotr Konkel - Sérigraphie grand format
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Paysage portuaire |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 11 |
Prachtige ets van Reinder Homan uit 1985. Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (3/11). In zeer goede conditie, alleen een kreukje helemaal bovenaan de rand van het blad, ver buiten beeld.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 30cm x 22cm (beeld)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Heure de début | 5-9-2018 à 13:39 |
Heure de fin | 15-9-2018 à 22:12 |