Maria Sybilla Merian - Nr. XCVI “Saule rouge fleuri”
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1968 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 89 x 60.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 174/190 |
Gesigneerde litho gedrukt in een oplage van 190 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1968. Linksonder met 174/190. Papiermaat 89 x 60.5 cm. (hxb) In de hoekjes, boven in de lamp en onder bij de handtekening zitten punaise gaatjes. Het papier is in de linkerhoek en aan de bovenkant gekreukt. Aan de bovenkant van het papier zit een vlekje. Door de lamp loopt in het papier een lichte vouw. Aan de onder- en bovenkant is het papier licht vergeeld.
État | Raisonnable | ||
In de hoekjes, boven in de lamp en onder bij de handtekening zitten punaise gaatjes. Het papier is in de linkerhoek en aan de bovenkant gekreukt. Aan de bovenkant van het papier zit een vlekje. Door de lamp loopt in het papier een lichte vouw. Aan de onder- en bovenkant is het papier licht vergeeld. | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-1-2020 à 21:12 |
Heure de fin | 9-2-2020 à 19:33 |