Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets in prachtige bruin tinten.
ingelijst met passe-partout in alu lijst( kleine beschadiging op alu lijst,kan weggewerkt worden)
Techniek : ets
Jaartal : 1984
Oplage : 1/5
Hoogte lijst 71 cm
Breedte lijst 68 cm
In goede staat kan zo aan de wand
Kan alleen opgehaald worden in Arnhem en Baarn en Medemblik ivm gewicht
Incl lijst
Heure de début | 21-7-2014 à 15:19 |
Heure de fin | 4-8-2014 à 15:19 |