Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets van Rob Clous uit 1978. Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd (72/100). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in goede staat. Links beneden aan de rand van de witte marge, ver buiten het beeld, zitten wat vochtvlekken maar goed ingelijst met passe-partout is dit niet meer te zien.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 38cm x 33cm (beeld)
Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).
Heure de début | 24-1-2017 à 10:55 |
Heure de fin | 5-2-2017 à 10:55 |