Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Offset |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 63 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | XX |
Voor de verandering weer eens een werk van Scholte dat hier niet vaak wordt aangeboden. Offset/zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1992), getiteld (Ara) en genummerd (VI/XX = 6/20). In zeer goede conditie; wat lichte kreukjes in de witte marge maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want beeld plus directe marge eromheen is in zeer goede conditie.
Afmetingen: 90cm x 63cm (blad), 55cm x 46cm (beeld)
Wat lichte kreukjes in de witte marge maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed want beeld plus directe marge eromheen is in zeer goede conditie. | |||||||||
Heure de début | 23-10-2021 à 0:29 |
Heure de fin | 6-11-2021 à 15:35 |