Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Sujet | Texte |
Dimensions | 75 x 64 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 400 |
Een werk van Scholte dat hier, gek genoeg, niet vaak wordt aangeboden. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1992), getiteld (Ara) en genummerd (366/400). In goede conditie; lichte kreukjes en wat stipjes in de hoek rechtsonder.
Afmetingen: 75cm x 64cm
État | Bon | ||||||||
Lichte kreukjes en wat stipjes in de hoek rechtsonder | |||||||||
Heure de début | 25-5-2021 à 16:56 |
Heure de fin | 5-6-2021 à 21:41 |