Larry Zox - "Le prochain grand moment de l'histoire est le nôtre" 1970 - signé - numéroté
Gottfried Salzmann - "Le pont de Brooklyn"
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Dimensions | 63 x 90.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | A.P |
Scholte is een beeldenmaker. Hij ordent en plaatst beelden – uit de massamedia, uit zijn eigen omvangrijke archief – in een nieuwe context, waarmee hij die beelden van een nieuwe betekenis voorziet. Vaak vindt men in zijn werken tegenstrijdigheden en tegenstellingen die in hun nieuwe context 'overwonnen' worden.
De minutieus geschilderde werken van zijn hand worden doorgaans geproduceerd door assistenten en door hem zelf gesigneerd. Daarmee volgt hij een 17e-eeuwse methode van werken.
Zijn werkwijze is illustratief voor het postmodernisme en legt de nadruk op de permanente toestroom van beelden die ons omringen, vormen en kneden. Thematisch zijn steeds de media, hij haalt er inspiratie uit, geeft kritiek op de manipulatie ervan en trad zelf ook op als 'mediapersoonlijkheid'.
Dans de très bonnes conditions. Le nombre peut différer en raison de plusieurs exemplaires en possession | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 28-4-2022 à 15:39 |
Heure de fin | 16-8-2022 à 15:55 |