Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Met potlood gesigneerde grote kleuren zeefdruk van Roelof Hofman in een prachtige lijst met passe-partout voorzien van glas.
Oplage van slechts 80 exemplaren, het betreft hier nr 8/80
Afm. ca. 104 x 104 cm.
In verband met de grootte van het werk heeft afhalen uit Spier (Drenthe) de voorkeur. Of verzenden met ART- koerier tegen kostprijs van € 40,00 ( binnen Nederland )
Heure de début | 25-1-2015 à 11:10 |
Heure de fin | 8-2-2015 à 11:15 |