Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Jaune)" Edition 97 -numérotée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Titel: Dusk
Jaartal: 2000
Afmetingen lijst: 83 cm x 83 cm
Oplage: 13/80
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst. Kan direct aan de muur.
Conditie: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 567,00
Heure de début | 19-2-2016 à 19:36 |
Heure de fin | 4-3-2016 à 19:36 |