Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde litho van Roger Wittevrongel (1933 Belgie), oplage 16/25 (proefdruk). Wittevrongel schildert en tekent sinds de jaren zeventig in een hyperrealistische stijl, met een absolute nauwkeurigheid in de weergave van het zichtbare. Hij richt zich vooral op de banale dingen uit de wereld om hem heen: figuren, interieurs, stillevens, architectuur-details. Het zijn motieven die evenwaardig aan elkaar zijn en die hij als aanleiding neemt om aan zijn verbluffende stofschildering te doen. Daarin is hij één van de meest zuivere hyperrealisten.
Afmeting 56 x 76 cm (pm) werk is in goede staat zonder lijst
De verzendkosten zijn voor rekening van de koper. Binnen Nederland verzendkosten €10, Belgie €15 of op te halen in Amsterdam.
Heure de début | 27-2-2015 à 17:20 |
Heure de fin | 6-3-2015 à 17:20 |