Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1970 |
Support | Plastique |
Style | Minimaliste |
Dimensions | 66 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 190 |
Bekend werk van Ronald Abram dat van twee kanten (voor en achter) bekeken kan worden. Zeefdruk op vinyl, zowel aan de voor- als achterkant met stift gesigneerd, gedateerd (‘70) en genummerd (162/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 66cm x 47cm (blad), 62cm x 43cm (beeld)
Heure de début | 20-4-2020 à 17:54 |
Heure de fin | 4-5-2020 à 19:10 |