Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk in 4 kleuren (blauw,grijs,donkerrood) op vinyl in zeer goede staat, ca 76x56 cm.
Professionele inlijsting, 6 kg zwaar, achter museumglas.
Oplagenr 102/190.
Met viltstift zowel boven (spiegelbeeld) als onder gesigneerd, gedateerd en genummerd.Zie fotocollage 2e afbeelding.
Heure de début | 6-12-2017 à 22:28 |
Heure de fin | 17-12-2017 à 11:28 |