Marco Kooiman - Sérigraphie, Riviera - Encadrée
Francois Berthier - Photo, Remorque - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
zeefdruk 2008
21 bij 30 cm
niet ingelijst
oplage 200
gesigneerd en genummerd
werk van Rosemin Hendriks bevindt zich onder andere in de collecties van het Stedelijk Museum Adam en het Museum voor Moderne Kunst in Arnhem
Heure de début | 18-2-2014 à 21:46 |
Heure de fin | 28-2-2014 à 21:46 |