Jesus Pablo Camargo - FLEUR NATURE MORTE.
Gilbert & George - Maison Somerset
Maugosia Sycz - Intérieur avec chien
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
zeefdruk 2008
21 bij 30 cm
niet ingelijst
oplage 200
gesigneerd en genummerd
werk van Rosemin Hendriks bevindt zich onder andere in de collecties van het Stedelijk Museum Adam, het Museum voor Moderne Kunst in Arnhem en Rijksmuseum Twenthe.
Verzendkosten NL 9 Euro of ophalen
Heure de début | 21-8-2014 à 21:34 |
Heure de fin | 31-8-2014 à 21:34 |