Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
zeefdruk uitgegeven door Archipel Apeldoorn
21 bij 30 cm
niet ingelijst
oplage 100
gesigneerd en genummerd 16/100
werk van Rosemin Hendriks bevindt zich onder andere in de collecties van het Stedelijk Museum Adam, Dordrechts Museum en het Museum voor Moderne Kunst in Arnhem
verzendkosten 9 Euro in NL of ophalen in Tilburg
Heure de début | 13-5-2014 à 19:24 |
Heure de fin | 20-5-2014 à 19:24 |