Breyten Breytenbach - 'Les hommes,oiseaux et papillons',Litho,1989, ed.EA
Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Gunter Fruhtrunk - zeefdruk naar schilderij uit 1968
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Een fraaie potloodtekening, gesigneerd, waarschijnlijk een voorstudie voor een schilderij want ook de kleuren worden met een pijl aangegeven. Aan de achterzijde een sticker en stempel Garf Fecit en een zegel. De tekening is niet ingelijst heeft een eenvoudig glad te strijken vouwtje en is gezien zijn leeftijd in zeer redelijke staat. 30 x 40 cm.
De bijgaande litho, moeder en kind, is in de steen gesigneerd, niet ingelijst. 28 x 24 cm. Worden Aangetekend verzonden
De kunstschilder Salomon Garf schilderde, tekende, etste en maakte linoleumsneden. figuur- en interieursstukken, portretten, stillevens en enkele landschappen.Hij woonde en werkte als kunstschilder in Amsterdam en Antwerpen 1905. In 1903 vestigde hij zich in Blaricum, waar zijn typisch Larense genretaferelen, figuurstukken en portretten goed verkochten bij de Larense Kunsthandel.Stillevens schilderde hij voor zijn eigen plezier. Ze tonen duidelijk grote artistieke begaafheid, zoals ook zijn prachtige, mondaine portret- en figuurstukken dat doen.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-6-2017 à 21:03 |
Heure de fin | 23-6-2017 à 21:03 |