Type d'œuvre d'art | Estampes |
Période | < 1800 (18e siècle ou plus ancien) |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Religieux |
Dimensions | 14.5 x 9.5 cm (h x l) |
Signé | Signé dans la planche |
Varia et Concinna Delineamenta ,etching printed in sanguine
14,5 x 9,5 cm
Bartsch 25-86 ,good condition
Salvatore Rosa (1615-1673), geboren in Napels en stierf in Rome, werkte in Rome aan het hof van de Medici.Hij was een grote Italiaanse barokschilder, dichter en een gewaardeerd acteur.In de loop van zn leven werd hij meer gezien als de kunstenaar van romantische gevoeligheid.
altijd zorgvuldig bewaard | |||
Le lot se trouve à | Amstelveen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-6-2020 à 19:37 |
Heure de fin | 20-6-2020 à 20:50 |