Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een werkelijk schitterende handgesigneerde ets van de kunstenares Sara Bisschop (1894-1992). Zeer mooi ingelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 64 cm. x 46 cm. Ets maat: 37 cm. x 23 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Sara Bisschop had het genoegen haar hele leven tussen schilders en schilderijen te vertoeven. Zij was de dochter van een kunstenaarsechtpaar. Haar beide ouders waren kunstschilder, Richard Bisschop en Suze Robertson, één van de Amsterdamse Joffers. De jonge dochter volgde opleidingen aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en aan de Academie voor Beeldende Kunst in Rotterdam. Ze hanteerde een breed scala aan onderwerpen: stillevens, interieurs, figuur, dieren en waterwerken met schepen. Ook zij huwde met een kunstschilder, Christiaan Hendrik Eckhart. Het huwelijk vond plaats in 1925. Het echtpaar kreeg een dochter, Suzanne Eckhart, zij werd beeldhouwster.
In 1976 heeft er een expositie plaatsgevonden van de drie generaties, moeder Suze, dochter Sara en dochter/kleindochter Suzanne.
Sara Echkart-Bisschop werd stokoud, 98 jaar!
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-3-2017 à 19:47 |
Heure de fin | 25-3-2017 à 19:47 |