Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
LAATSTE KANS!!
Bijzonder fraaie kleurenlitho door Sedje Hemon.
Voorstelling getiteld: Force d'expansion
Litho onder passepartout, zichtmaat 27x44, p.p.-maat 43x59
Gesigneerd in potlood r.o. 'Sedje Hemon', getiteld m.o. 'Force d'expansion'
Genummerd l.o. '91/100'
Heure de début | 3-3-2015 à 22:00 |
Heure de fin | 17-1-2017 à 16:52 |