Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2020 |
Technique | Offset |
Style | Street Art |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 91 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Offset litho op zwaarder papier.
Gesigneerd en gedateerd door Shepard Fairey (rechtsonder)
Afmeting H 91 x B 61 cm.Shepard
Fairey is een Amerikaanse "street artist"
opgekomen vanuit de skate board scene.
Hij is
bekend geworden met zijn Andre the Giant / OBEY stickers.
Het kunstwerk Liberté, Egalité, Fraternité is gecreerd ter steun betuiging
voor Frankrijk na de terreuraanslagen van 13 november 2015.
Het is een van de meest gevraagde afbeeldingen van Shepard Fairey.
État | État neuf | ||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Arendonk, Belgique | ||||||||||