Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2020 |
Technique | Offset |
Style | Street Art |
Dimensions | 91 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Print van Shepard Fairey op speckletone papier.
De titel "Print & Destroy" is een knipoog naar de uitdrukking "Skate and Destroy", bedacht door C.R. Stecyk. Street art en skateboarden delen veel van dezelfde rebelse energie.
Ik kan me mijn kunstbeoefening niet voorstellen zonder de invloed van, en het gebruik van, drukwerk. Sommige van mijn grootste kunstinvloeden waren geen schilderijen maar gedrukte dingen zoals albumhoezen, skateboard graphics, punk flyers, en t-shirt ontwerpen (Fairey).
Kunstenaar: Shepard Fairey
Gesigneerd: Ja r.o.
Afm.: 91 x 61 cm
In zeer goede staat. Nooit ingelijst.
Wordt in een zeer ruime koker verzonden. Bij meerdere aankopen 1x verzendkosten.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Uden, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Uden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-8-2021 à 11:15 |
Heure de fin | 5-9-2021 à 20:55 |