Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Naakt in potlood van Sierk Schröder, gesigneerd links-onder z.j. in goede en nette staat, formaat 35 x 55
Lijst zonder glas / achterkant : lijst niet verplicht, dan 10.00 in mindering.
Zie ook het digitale portret van Schröder op www.sierkschroeder.com
www.rkd.nl 187205
Heure de début | 25-11-2014 à 23:13 |
Heure de fin | 30-11-2014 à 23:13 |