Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Losbladige litho door Sierk Schroder.
Voorstelling van een moeder met kind.
Beeldmaat 20x15 cm
Bladmaat 29x21,5 cm
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Sierk Schroder' en '73'
Annotatie 'eigen druk' en nummering '72/150' l.o.
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend).
Heure de début | 4-7-2013 à 20:42 |
Heure de fin | 11-7-2013 à 20:42 |