Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Drie-kleuren houtsnede van Sigurdur Gudmundsson getiteld "Landschap" uit 1988. Gedateerd, genummerd 29/60 en gesigneerd in potlood. Gedrukt op 250 grams BFK Rives papier. In perfecte staat, nooit ingelijst geweest.
Als Ijslander is Gudmundsson sterk verbonden met de natuur en het noordelijke. Zijn sculpturen bestaan uit materialen zoals brokken graniet, turf en schelpen naast gepolijst graniet, glas, ijzer , brons en beton. Het is een aaneenschakeling van biografische gegevens die ook in zijn tekeningen en grafiek tot uiting komen. Dit is de eerste houtsnede die Gudmundsson heeft gemaakt.
Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65.
Le lot se trouve à | Voorthuizen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-11-2017 à 14:21 |
Heure de fin | 17-11-2017 à 20:21 |