Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1995 |
Sujet | Texte |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Filosofisch werk van Simon Vinkenoog. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (’95), een E.A. exemplaar met weggegumde opdracht “voor Geert”. In zeer goede conditie; enige wat er op het werk is aan te merken is een kreukje aan de uiterste rand onderaan. Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 58cm x 44cm (beeld)
Heure de début | 30-5-2020 à 11:57 |
Heure de fin | 16-5-2021 à 19:57 |