Type d'œuvre d'art | Livres d'art |
Année | 1993 |
Technique | Livre dédicacé |
Sujet | Texte |
Dimensions | 45 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Caleidoscopische uitgave met, van, en door Simon Vinkenoog. Mijmeringen, gedichten, teksten, filosofietjes en bespiegelingen met reproducties van zijn werk. Het voorblad gesigneerd, gesitueerd en gedateerd (1993) door Vinkenoog, en met opdracht “Voor Albert en Annelies / Onderweg naar de toekomst”. Deze handelseditie werd uitgegeven in een oplage van 835 exemplaren. Alles in zeer goede conditie, op de doos na want die heeft wat vlekjes links midden.
Afmetingen: 45cm x 45cm (incl. doos)
Heure de début | 21-5-2020 à 12:27 |
Heure de fin | 22-9-2020 à 18:28 |